در حال بارگذاری...
    1. ورود
    2. English

•کليه افرادی که مايل به استفاده از سرويسهای سامانه 24 ميباشند ميبايست با تکميل فرم ثبت نام به عضويت اين سامانه درآيند.

•کليه اعضای اين سامانه موظفند در موقع ثبت نام به سئوالات پرسيده شده در مورد اطلاعات شخصی شامل نام و مشخصات فردي در فرمهای الکترونيکي به دقت و بطور صحيح پاسخ دهند در صورت هرگونه اشتباه , نقصان عمدی يا تقلب یا در اطلاعات کاربر شرکت پرداخت الکترونيک سامان حق خود می‌داند به محض رويت تا اصلاح و ورود اطلاعات صحیح نسبت به قطع سرویس دهی یا محدود کردن اختیارات کاربر اقدام نماید و از این بابت کاربر حق اعتراضی نخواهد داشت.


•اطلاعات شخصي کاربران در سايت محفوظ بوده و به هيچ وجه در اختيار ساير کاربران يا مديران بخشهاي مختلف سامانه قرار نخواهد گرفت .


•کاربر با ايجاد کد کاربری و رمز عبور محيطی شخصی جهت ثبت اطلاعات بانکی و کليه پرداختهای خود اختصاص می دهد و خود مسئول حفظ امنیت و محرمانه بودن آن محيط با نگهداری کد‌ کاربری و رمز عبور آن خواهد بود . جبران تمام موارد خسارت به خود و دیگران که ناشی از قصور در این مسئولیت باشد بر عهده‌ی کاربر می باشد. همچنین مسئولیت تمام عملیات انجام گرفته در اين سامانه در اثر سهل انگاری در نگهداری کد کاربری و رمز عبور به عهده او ست .


•اعضای سامانه موظف هستند به هنگام ثبت کارت بانکی خود , اطلاعات مربوط به آن را صحيح وارد نمايد و اين سايت هيچگونه مسئوليتی در قبال خسارات احتمالی در اثر وارد نمودن اطلاعات نادرست نخواهد داشت . همچنين در صورت مسدود شدن , مفقود شدن و يا ضبط شدن و موارد مشابه آن که منجر به تغيير شماره کارت يا تاريخ انقضاء و کد cvv2 از سمت بانک مربوطه شود کاربر می بايست در اولين فرصت آن را در پرونده الکترونيکي خود اصلاح نمايند در غير اينصورت قادر به استفاده از سرويس های سامانه نخواهد بود .


•نام کارت به دلخواه توسط کاربر انتخاب می شود که به هنگام استفاده از سرويسها تنها با فراخوانی اين نام و ورود رمز دوم پرداخت صورت ميگيرد لذا اين نام بايد با مسمی بوده و حاوی مضامين غير اخلاقی نباشد .


•به هنگام استفاده از هريک از سرويسهای موجود بر روی گوشی تلفن همراه خود , فقط نام کارت مورد نظر فراخوانی شده و کاربر تنها رمز دوم خود را در در گوشی تلفن همراه خود وارد می نمايد, چنانچه به هر دليل رمز دوم کارت بانکی کاربر توسط افراد سود جو مورد سوء استفاده قرارگيرد. شرکت پرداخت الکترونيک سامان هيچگونه مسئوليتی در قبال حساب بانکی کاربر نخواهد داشت . و با توجه به اينکه در اين سامانه, کاربر قادر خواهد بود هر تعداد کارتی که تمايل داشته باشد به گوشی تلفن همراه خود متصل نمايد , بنابراين مسئوليت حفظ و نگهداری رمز دوم کارتهای متصل به گوشی تلفن همراه فقط به عهده شخص کاربر می باشد . و سامانه هيچگونه تعهدی در قبال سهل انگاری وی نخواهد داشت .


•کاربر می بايست شخصاً بصورت مدام حساب بانکی خو را بررسی و در صورت مشاهده کسر مبالغ بدون دريافت سرويس مورد نظر و موارد مشابه ديگر , سريعاً با شماره هاي موجود در سايت , تماس گرفته و مورد مغايرت را گزارش دهند تا در اسرع وقت توسط مسئولين ذيربط بررسی گردد.

•ایجاد تراکنش و یا فعالیتهای صوری به منظور اعمال بار بر روی سیستم و یا کسب امتیازات غیر مجاز در جشنواره ها ممنوع بوده و شرکت پرداخت الکترونیک سامان مجاز می باشد در صورت تشخیص چنین مواردی نسبت به غیرفعال کردن شناسه کاربر اقدام نماید.

مرجع رسمی پاسخگویی به سوالات کاربران محترم سامانه 24، بخش پشتیبانی سرویس سامانه 24 می باشد و تالار گفتگوی سایت یک محیط غیر رسمی برای پاسخگویی به سوالات و اخذ بازخورها از کاربران این سرویس می باشد.

هرگونه تبلیغ محصولات و خدمات سایر شرکتها در انجمنهای سایت ممنوع بود و استفاده از انجمنها فقط به منظور پاسخگویی به درخواستهای کاربران گرامی در  مورد سرویس همراه 24 می باشد. در صورت مشاهده هرگونه موارد غیر مرتبط، کارشناسان شرکت پرداخت الکترونیک سامان مجاز به حذف موضوع می باشند.

•در صورت مسدود کردن حساب سامانه 24، تمامی گزارشات و اطلاعات مالی مرتبط با شناسه، پاک خواهند گردید و در صورت فعال سازی مجدد، بازیابی  گزارشات و اطلاعات مالی قبلی و یا امتیازات مرتبط با جشنواره ها امکان پذیر نمی باشد.

 

 

 

نقشه سایت | نمای قابل چاپ | تماس با ما | درباره ما
© 2008 - 2019 شرکت پرداخت الکترونیک سامان